wejdź na www.przemyslawpufal.pl

Fragment poradnika   Mateusza Macek „Recepta na bukmacherski sukces”>>>

75-90 minuta – bukmacher wygrywa bitwę, ale Ty wygrywasz wojnę!

W tym momencie należy powiedzieć sobie jedną rzecz: bez względu na to, czy znasz się na piłce nożnej tylko w bardzo podstawowym zakresie, czy też jesteś jej zagorzałym fanem, systemy przyniosą Ci zyski, nawet jeśli nie będziesz wygrywał każdego kuponu. Mało tego – trafienie dopiero drugiego, czwartego, a nawet dziesiątego kuponu w ogólnym rozrachunku skutkuje osiągnięciem zysku. Dzięki temu możesz czuć się spokojny i przekonany o tym, że wygrana prędzej bądź później nadejdzie, a wraz z nią będziesz w stanie spełnić swoje marzenia!

Trzeba zdać sobie sprawę, że wygrywanie każdego kuponu, ba, wręcz większości z nich, jest nie lada sztuką. Jednak to, co naprawdę się liczy, to osiąganie zysku. Zysku, który będą generowały odpowiednie zakłady typowane w odpowiedni sposób (system).

Do gry potrzebny jest spokój i opanowanie oraz przede wszystkim żelazna konse­kwencja. Nie powinieneś grać pod wpływem emocji. Gra ma sens tylko wtedy, gdy opiera się na pewnym systemie, a system to żelazne, nienaruszalne reguły, których trzeba przestrzegać. Stawiając jakikolwiek kupon, powinieneś się ich trzymać, a emocje odłożyć na bok.

Pamiętaj też o tym, aby za każdym razem dobrze przeanalizować budżet finan­sowy, jakim dysponujesz.

Warte uwagi są również statystyki będące uzupełnieniem wiedzy na temat danych drużyn czy danego meczu. Dokładnie przeanalizuj nie tylko ogólną charakterystykę danej drużyny, ale przede wszystkim zapoznaj się z formą danej drużyny w ostat­nich meczach. Uzupełnieniem niech będą statystyki danej ligi.

Kompilacja wiedzy, umiejętności, „piłkarskiego nosa”, analizy statystyk jest najsku­teczniejszą metodą, by poprawnie wytypować dane zdarzenie. „Konsekwencja” to słowo najlepiej opisujące założenia i wymagania, jakie stawia przed Tobą gra syste­mem. Kurczowo trzymaj się opisanych zasad, a to przyniesie pozytywne efekty.

Codzienne granie

Pamiętasz zapewne systemy opierające się na progresji, które składały się z wielo­etapowej gry. Opisując je, stwierdziłem, że być może wielu graczy zastanawia się, jak długo może trwać taka rozgrywka. Otóż wcale nie musi trwać długo, bo grać możesz codziennie. Wcale nie musisz zawierać zakładów na najbardziej popular­ne kluby czy ligi Europy. Graj codziennie, stawiaj na drużyny, których nie znasz. Przecież każdy mecz podlega takim samym zasadom.

Kluczowa jest jednak analiza. Jeżeli drużyna bądź liga nie jest Ci zbyt dobrze znana, poddaj ją szczegółowej analizie pod kątem danych potrzebnych do oszacowania prawdopodobieństwa danego zakładu. Dzięki takiemu zabiegowi będziesz w sta­nie zagrać wieloetapową progresję nawet w ciągu doby i osiągać częste wygrane, a tym samym coraz większy przychód. Tylko od Ciebie zależy, jak dużo pieniędzy uda Ci się wygrać.

Recepta na bukmacherski sukces – Mateusz Macek>>>

Część I. artykułu>>>

Część II. artykułu>>>

 

<<<ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I ODBIERZ DARMOWE BONUSY>>>

Reklamy

Skomentuj artykuł! Dziękuję!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: