wejdź na www.przemyslawpufal.pl

Fragment poradnika   Mateusza Macek „Recepta na bukmacherski sukces”>>>

 Jak grać?

61-75 minuta – jak grać?

Niewątpliwie najważniejsza jest zarówno znajomość specyfiki każdej ligi, drużyn w niej występujących, jak i twarde trzymanie się zasad stosowanych systemów i trzymanie się przyjętych założeń.

Dlatego też najważniejszą częścią tego poradnika będzie niniejszy rozdział, który traktuje o tym, jak grać. Poznasz tu sposoby gry w odniesieniu do każdego z przed­stawionych systemów gry, jak i rodzajów zakładu. Pokażę Ci też, co obstawiać, jak znaleźć ciekawe kursy, jak to wszystko zebrać w jedną sensowną całość i jak z tego wszystkiego wyjść na plus.

Progresja na 5 – wersja agresywna

Ten sposób gry nie będzie różnił się od poprzedniego, inne będą tutaj jedynie stawki. Ponownie polecam taki sam typ zakładów, czyli HF/FT X/1 bądź X/2.

Tym razem ze względu na bardziej agresywną formę oraz chęć zapewniania sobie odpowiednio dużej liczby poziomu progresji przyjmijmy, że grę zaczniemy od stawki 2 zł.

Za każdym razem, gdy zakład okaże się przegrany, stawka powinna zostać po­dwojona. Jeżeli natomiast zakład będzie wygrany, grę powinniśmy zacząć od początku bądź od stawki, która pozwoli na przynajmniej 10-etapowy system gry. Dla pewności zawsze powinieneś przyjąć większy margines błędu (możliwość złej serii), co pozwoli w spokoju myśleć o wygranej.

Ja zajmę się przedstawieniem 11-etapowego systemu gry. Jest to forma gry przezna­czona dla osób, które posiadają nieco większy kapitał budżetowy. Wygrane, jakie można osiągnąć w tym systemie, są bardzo atrakcyjne oraz jak najbardziej realne (trafienietegorodzajuzakładujestłatwiejsze,niżmogłobysięwydawać).

Zatem jeśli przyjmiemy stawkę początkową 2 zł i 11-etapowy system gry, to kolejne stawki przy przegranych kuponach powinny prezentować się następująco: 2 zł, 4 zł, 8 zł, 16 zł, 32 zł, 64 zł, 128 zł, 256 zł, 512 zł, 1024 zł, 2048 zł. W tabeli przedstawię możliwe wyniki finansowe przy takim systemie gry:

Stawka Wygrana
2 zł 10 zł
4 zł 20 zł
8 zł 40 zł
16 zł 80 zł
32 zł 160 zł
64 zł 320 zł
128 zł 640 zł
256 zł 1280 zł
512 zł 2560 zł
1024 zł 5120 zł
2048 zł 10 240 zł

Jeżeli poddasz analizie kilkanaście spotkań, przekonasz się, jak często padają typy HF/FT X/1 bądź X/2, i zapewne zdziwisz się, jak wysokie są kursy. Ja właśnie spoj­rzałem na wyniki z ostatniego weekendu, losowo wybrałem 25 spotkań i okazało się, że aż 7 z nich skończyło się w ten sposób. Spotkania wybrałem losowo, więc jeżeli mecze poddasz analizie, to stosunek prawidłowych typów będzie mógł być jeszcze większy!

Co najlepsze, progresja jest tak świetnym systemem, że prędzej bądź później przynosi wygraną, i to wygraną, która z każdym etapem jest coraz większa. Czy liczby znajdujące się po prawej stronie tabeli nie zachęcają do tego, aby już w tym momencie wybrać się do zakładu bukmacherskiego i wypisać kupon?!

Oczywiście stawki można modyfikować, jeśli masz większe możliwości finansowe bądź jesteś przekonany, że wygrana przyjdzie we wcześniejszym etapie. Ja jednak staram się zakładać większy margines błędu, nieco zmniejszając wygraną, ale również ryzyko, jakie podejmuje grający.

Recepta na bukmacherski sukces – Mateusz Macek>>>

 Część I. artykułu>>>

Część III. artykułu>>>

 

<<<ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I ODBIERZ DARMOWE BONUSY>>>

Reklamy

Skomentuj artykuł! Dziękuję!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: