wejdź na www.przemyslawpufal.pl

Barbara Dudzicz – „Jak pokonać samotność. Poradnik dla kobiet”>>>

Jest to temat bardzo szeroki i ma bardzo duży wpływ na samopoczucie. Związki to także temat delikatny, ponieważ każda z Was ma w tej dziedzinie inne doświadcze­nia. Jednak najważniejszym problemem jest to, że jesteś sama właśnie z powodu utraty związku lub niemożności posiadania go.

Tak naprawdę nasze kobiece życie obraca się w większości wokół mężczyzn, ponieważ, jak wiadomo, chcemy być kochane. Często może Ci się wydaje, że to właśnie mężczyzna powinien zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa czy chronić Cię jako kobietę. Kiedy coś pójdzie nie tak, a związek się rozpadnie, czujesz się rozczarowana.

Masz do tego prawo, ponieważ dla kobiety nie ma nic gorszego, niż być porzuconą czy samotną właśnie z tego powodu, że nie ma koło niej mężczyzny. Wiele z Was również szuka cały czas tego ukochanego, myśląc, że w ten sposób zrekompensuje sobie poczucie samotności. I choć jest to problem i częsta przyczyna samotności, to tak naprawdę nie rozwiąże to Twojego poczucia samotności.

Związek z mężczyzną jest dopełnieniem i tak naprawdę pokazuje Ci Twoje obli­cze. Zazwyczaj jest jednym z bardzo szczegółowych luster, jakie pokazuje Ci to, co sądzisz na swój temat. Choć fakt, że mężczyzna Cię zostawił lub nie możesz go znaleźć, sprawia wiele problemów, to tak naprawdę jest to kolejne ogniwo do Twojego szczęścia.

Owszem, taka sytuacja może być przyczyną Twojej samotności i nie jest to przyjem­ne, wiem to. Jednak skupiając się tylko na tym, aby znaleźć mężczyznę, pogrążasz się w jeszcze większej samotności.

Zanim znajdziesz mężczyznę, musisz najpierw zadbać o siebie lub sprawić, by sam pojawił się w Twoim życiu. Chodzi o to, że bez względu na to, co się potem wydarzy, musisz znaleźć w sobie wystarczająco dużo siły, by w razie zakończenia związku nie reagować tak samo jak wcześniej. Kiedy związek się kończy, ważne jest oparcie i poczucie bezpieczeństwa. Kiedy masz w sobie siłę, wtedy potrafisz wiele zmienić.

Jeśli czujesz się samotna z powodu braku mężczyzny – nie martw się! Dla Ciebie też znajdą się rady, które pomogą Ci docenić aktualny stan, nawet jeśli w tym momencie uważasz zupełnie inaczej.

 

 

 

<<<KLIKNIJ TUTAJ I ODBIERZ PREZENTY>>>

Reklamy

Skomentuj artykuł! Dziękuję!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: