wejdź na www.przemyslawpufal.pl

Anna Camerton – „Elementarz obsługi człowieka”:

„To naprawdę nie jest skomplikowane i leży w zasięgu każdego. Często nieatrakcyj­ność fizyczna jest tylko pozorna. Wydaje nam się, że jesteśmy nieatrakcyjni, mamy odstające uszy, zbyt krótkie nogi, jesteśmy za grubi, za chudzi itd. Przy odpowiednim zadbaniu o siebie, popracowaniu nad swoją figurą, dobraniu odpowiednich ubrań, uczesania i makijażu można zmienić się wprost nie do poznania. I wcale nie trzeba na to dużych nakładów finansowych. Większość ludzi ma przynajmniej jedną cechę wyglądu czy charakteru, która jest atrakcyjna dla kogoś innego, która pociąga. Może to być uśmiech, spojrzenie, gest. Tak więc twierdzenie, że się jest nieładnym, nieatrakcyjnym, jest tylko subiektywne, bo w oczach kogoś innego możemy być bardzo pociągający i wspaniali. Piękno to kwestia gustu. Przyciągnij­my więc tę odpowiednią osobę zupełnie świadomie, osobę, której będzie pasował i którą będzie pociągał nasz wygląd oraz nasz charakter, która nam będzie pasowała we wszystkich detalach, tak jak my jej.

Pewien bliski mi młody człowiek, będąc jeszcze na studiach, był dosyć wybredny i chociaż dziewczyny w odpowiednim wieku były nim bardzo zainteresowane, on żadnej podobnego zainteresowania nie odwzajemniał. W końcu jednak przyszedł czas, że poznał tę, którą on był bardziej zainteresowany niż ona nim, a właściwie od początku był pewien, że to jest jego „druga połówka jabłka”. Dziewczyna była zajęta, w tym sensie, iż spotykała się z kimś innym i nic nie wskazywało na to, że ten stan się zmieni. Jednak determinacja, z jaką student trzymał się twierdzenia, że to właśnie ta jedna jedyna, była zadziwiająca. Poinformowałam go, jaki z naj­prostszych sposobów, które już sama na sobie sprawdziłam, może zastosować.

Pewnej niedzieli niespodziewanie odwiedziły go koleżanki ze studiów; potrzebowały notatek. Wśród dziewczyn była „druga połówka jabłka”. Obydwie „połówki” pragnęły tego samego, udanego związku, miały podobne życiowe wartości i przekonania i w ten sposób się przyciągnęły. Na drodze świadomej kreacji rzeczywistości nic nie odbywa się wbrew czyjejś woli. Było to kilka ładnych lat temu. Dwie połówki jabłka żyją szczęśliwie, wychowując potomstwo.” 

 

 

 

<<<ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I ODBIERZ DARMOWE BONUSY>>>

 

Reklamy

Comments on: "Jak przyciągnąć miłość?" (2)

  1. Przemek, rozumiem przez to, że Ty wciąż kogoś szukasz ????
    Jak sam się przekonałeś z w/w artykułu, że trzeba byc upartym w dążeniu do celu.
    Życzę Ci więc powodzenia.
    George

Skomentuj artykuł! Dziękuję!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: