wejdź na www.przemyslawpufal.pl

Recepta na bukmacherski sukces – Mateusz Macek

Jak obstawiając tylko 4 mecze piłkarskie, wygrać 76 800 zł na CZYSTO?

Oto 4 systemy na ogranie bukmachera, o jakich prawdopodobnie jeszcze nie słyszałeś!

Czy i Ty znasz to uczucie rozczarowania, gdy pewniak, który, zdawałoby się, nie mógł nie wejść, remisuje ze słabeuszem, który broni się przed spadkiem z ligi?

Czy też obstawiasz mecze z kursami mniejszymi niż 1.5, a mimo to jakimś cudem kupony okazują się nietrafione?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, ale pasjonujesz się typowaniem meczów i nie chcesz z tego rezygnować (albo chcesz dopiero zacząć przygodę z bukmacherstwem) – czytaj dalej, a dowiesz się, jak nareszcie OGRAĆ BUKMACHERA.

Jak grać, by żyć z typowania meczów?

Wiesz, co w tym wszystkim jest najwspanialsze? To, że niezależnie od tego:

  • czy masz 18, 40 czy 70 lat,

  • czy masz 100 zł, 1000 czy 10 000 zł lub więcej,

  • czy jesteś zagorzałym fanem piłki nożnej, czy nie masz o niej pojęcia

  – masz dokładnie TAKIE SAME szanse jak wszyscy inni, by zacząć obstawiać z sukcesem i utrzymywać się WYŁĄCZNIE z typowania meczów!

 Jak nie uprawiać HAZARDU, ale z rozmysłem obstawiać mecze?

 Czy wiesz, czym jest hazard? To każda gra, której wynik zależy od przypadku. Być może jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale jeżeli:

 • mimo okazyjnych wygranych ciągle jesteś na minusie,

 • nie masz pewności, kiedy wygrasz i czy ewentualna wygrana w ogóle pokryje dotychczasowe straty,

 • nie wiesz, czy w końcu nie wyczerpie Ci się budżet na zakłady

  – to z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że uprawiasz hazard. Podobnie zresztą jak 90% grających…

 Tymczasem bukmacherka, wbrew pozorom, nie musi być hazardem (owszem, hazard może być niezłą rozrywką, ale tylko pod warunkiem, że dysponuje się odpowiednim kapitałem, który bez żalu można stracić, a to nas chyba nie interesuje, prawda?).

Aby zacząć nareszcie wygrywać na zakładach bukmacherskich, musisz zerwać z dotychczasowym trybem gry, wmawianiem sobie: „Teraz muszę wygrać!”, „Ten kupon musi już wejść!” (niestety, wcale nie musi…) i zacząć z rozmysłem typować mecze.

 4 niezawodne systemy gry, czyli jak znaleźć się w elitarnym gronie zarabiających graczy.

Bukmacherstwo to nie tylko wiedza, umiejętności czy szczęście, ale przede wszystkim SYSTEM GRY. Posiadanie właściwego systemu pozwoli Ci:

 • ze spokojem obstawiać mecze,

 • osiągać regularne zyski,

 • a prędzej czy później doświadczyć niezależności finansowej.

Już samo to, że zdecydujesz się grać właściwym systemem, sprawi, że znajdziesz się wśród 10% grających, którzy nie uprawiają hazardu, ale z rozmysłem planują typy na kilka czy nawet kilkanaście kuponów do przodu!

Poznaj system, który pozwala zarobić 76 800 zł na czysto przy trafieniu 4 meczów i 30 zł wkładu własnego!

Zapoznaj się bliżej z 4 systemami opisanymi w tym eBooku:

• są oparte na powszechnie znanych, podstawowych prawach matematycznych, które zostały dostosowane do specyfiki zakładów bukmacherskich,

• są całkowicie uczciwie i legalne, ponieważ opierają się „czystej” matematyce,

• w dłuższej lub krótszej perspektywie dają 100% gwarancji zysku bez względu na to, jak długo trwałaby Twoja ewentualna „zła passa”.

I jak Ci się podoba? Czy dotychczas miałeś kiedykolwiek stuprocentową pewność wygranej podczas typowania meczów? Gwarantuję Ci, że systemy opisane w eBooku Recepta na bukmacherski sukces dadzą Ci 100% pewności wygranej!

A to jeszcze nie wszystko! Zobacz prawdziwy potencjał, jaki drzemie w tych systemach. Ich stosowanie pozwoli Ci:

• kilkakrotnie pomnożyć 100 zł w ciągu 1 dnia (nawet jeśli nie znasz się na piłce nożnej), co daje kilkaset procent czystego zysku,

• za pomocą 1 wygranej nie tylko zredukować koszt 23 przegranych z rzędu, ale wyjść jeszcze na spory plus,

• obstawiać mecze w ten sposób, by poprawne trafienie zaledwie 1 spotkania z 4 pozwalało Ci wyjść na zero, a trafienie 2 z 4 – na duży plus!

• znajdywać i trafiać kursy rzędu 13.0, które przyniosą Ci niebotyczne wygrane,

• a przede wszystkim tak typować mecze, by wygrane w wysokości 8192 zł, 24 576 zł i 76 800 zł były w Twoim zasięgu, i to zaledwie przy trafieniu 4 meczów i wkładzie własnym w wysokości 30 zł!

Co więcej, każdy z tych 4 systemów ma 2 warianty: „bezpieczny” i „agresywny”, co daje łącznie 8 różnorodnych sposobów gry dostosowanych do poziomu Twoich finansów i specyfiki Twojej gry!

Sprawdź spis treści>>>

Jak to działa?

Zastanawiasz się pewnie, jak to wszystko działa, by realne było wygranie kilkudziesięciu złotych. Uchylę Ci rąbka tajemnicy…

Jak myślisz, jaką skuteczność ma kurs 1.2? Jak wiesz na pewno, nie 100%, bo to niemożliwe. Gdyby tak było, nie czytałbyś tego tekstu i nie szukałbyś teraz lepszych sposobów typowania meczów. Załóżmy więc, że jest to 95%. A zatem 19 spotkań na 20 powinno być poprawnie wytypowanych. Zakładając, że wysyłasz 2 kupony po 10 meczów z kursami 1.2, jeden z tych 2 kuponów powinien być trafiony. Łączny kurs 1 kuponu to: 1.2 do potęgi 10 = 6,19. Postawmy 10 zł na taki kupon – da nam to wygraną w wysokości 61,90 zł przy łącznym koszcie 20 zł na 2 kupony. ZYSK: 61,90 zł – 20 zł = 41,90 zł na czysto.

Jak myślisz, jaką natomiast skuteczność ma kurs 13? Zaskoczę Cię! Można znaleźć takie spotkania, w których kurs ok. 13 jest poprawnie wytypowany w… co piątym spotkaniu (autor w eBooku szczegółowo wyjaśnia, jak odnaleźć takie kursy)! Załóżmy więc, że jest to 20%. A zatem 1 kupon na 5 będzie trafiony. Tak jak w przykładzie wyżej postawmy 10 zł na ten kupon – da nam to wygraną w wysokości: 10 zł x 13 = 130 zł przy łącznym koszcie 50 zł na 5 kuponów. ZYSK: 130 zł – 50 zł = 80 zł na czysto.

Czy widzisz różnicę? Niemal STUPROCENTOWO wyższa skuteczność! A to dopiero początek…

Zobacz, co by się stało, gdyby postawić na jednym kuponie 2 mecze o kursach 13. Dałoby to łączny kurs 169. Zakładając skuteczność na poziomie 20%, prawdopodobieństwo trafienia obu takich meczów na 1 kuponie wynosi 4%, czyli 1 na 25 kuponów okaże się trafiony. Przy stawce 10 zł 25 kuponów będzie nas kosztować 250 zł, ale potencjalna wygrana to aż: 13 x 13 x 10 zł = 1690 zł. ZYSK: 1690 zł – 250 zł = 1440 zł na czysto!

Co najważniejsze, systemy opisane w eBooku pozwalają Ci wygrać nawet wtedy, gdy nie trafisz wszystkich meczów! Jeżeli wytypujesz poprawnie zaledwie 1 na 4 spotkania – wyjdziesz na zero, a jeśli 2 na 4 – będziesz już na dużym plusie!

 Zacznij obstawiać z zyskiem i osiągnij niezależność finansową!

 Niezależnie więc od tego, kim jesteś, ile masz pieniędzy i czy pasjonujesz się piłką nożną – możesz na niej zarabiać OGROMNE PIENIĄDZE!

 Jeśli więc chcesz się dowiedzieć:

• jak zacząć obstawiać mecze lub nareszcie zacząć je typować z zyskiem,

• które ligi piłkarskie najlepiej obstawiać,

• czemu typowanie zwycięstw takich drużyn, jak PSV, Ajax, Liverpool, Arsenal, Manchester United, Real Madryt, Inter Mediolan czy Juventus Turyn może Ci co najwyżej wyczyścić portfel,

• jak znajdywać kursy rzędu 13.0 i regularnie je trafiać,

• jak typować mecze, by wygrane rzędu 8192 zł, 24 576 zł i 76 800 zł były w Twoim zasięgu

– kup tego eBooka i poznaj 4 genialne systemy gry, które dadzą Ci wolność finansową i stały, regularny dochód, o jakim nie śniłeś!

Recepta na bukmacherski sukces w zasięgu Twojej ręki>>>

 

<<<ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I ODBIERZ DARMOWE BONUSY>>>

 

Reklamy

Comments on: "Recepta na bukmacherski sukces" (4)

  1. Bardzo ładny, przejrzysty motyw. Jaka jest jego nazwa?

  2. Oj Przemku, Przemku!
    Hazard to nie jest żadna gra ani nawet uczestnictwo w niej! Nawet jeśli o jej wyniku decyduje ślepy los. Według Twojej definicji hazardem będzie każda gra pieniężna, w której należy przewidzieć jakiekolwiek zdarzenie w przyszłości.
    Nie ma też niezawodnych systemów w grach, które opierają się na przewidywaniu wydarzeń w przyszłości. Np. wyniku meczu czy kursu akcji na giełdzie. Nie ma takiego wzoru, do którego wystarczy wstawić dane, by zapewnić sobie sukces. Jeśli ktoś twierdzi, że potrafi przewidywać, to są takie nocne programy, gdzie naiwni mogą sobie zadzwonić i popytać 🙂

    Jest w Twoim poradniku kilka ciekawych wersetów, ale ogólnie jestem rozczarowany. Kierujesz swój wzrok wyłącznie w stronę zysków, a remedium ma być progresja. Zdradliwa bardzo. Klasyczna progresja (podwajanie stawki) dla kursu 2.00, to gra o stałą kwotę. I to bardzo niską, bo zaczyna się ją od drobniutkich stawek. Progresja dla kursów mniejszych niż 2.00 – szkoda nawet pisać. Kursy wyższe nie wymagają progresji! Jeśli masz kurs 4.00, a trafisz za drugim razem, to masz 100% na czysto przy płaskiej stawce.
    Mnie Twój poradnik rozczarował

Skomentuj artykuł! Dziękuję!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: