wejdź na www.przemyslawpufal.pl

Jeśli zaintrygował Cię temat tego wpisu to dobrze, bo:

po pierwsze świadczy to o tym, że ważny jest dla Ciebie Twój rozwój osobisty i polepszanie jakości swojego życia,

a po drugie naprawdę chcę Ci dać 623 zł do wydania na szkolenie z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego, jakim jest Internetowy Program Zmiany Osobistej.

Tylko teraz decydując się na zakup Internetowego Programu Zmiany Osobistej (IPZO) możesz otrzymać wyższą wersję szkolenia wzbogaconą o dodatkowe materiały (Standard), w cenie wersji podstawowej (Light).

Mówiąc wprost, jeśli chcesz zrozumieć przyczyny swoich dotychczasowych niepowodzeń i nauczyć się postępować inaczej, to weź udział w IPZO w wersji Standard, które tylko przez 96 godzin zamiast 1100 zł będzie kosztować tylko 477 zł!

Jeśli jesteś na TAK to kliknij tutaj >>

Jak to możliwe?

Życie, aby było szczęśliwym i satysfakcjonującym siłą rzeczy musi być na czymś skoncentrowane. Wiele osób myśli, że praca, która ich bez reszty pochłania jest celem ich życia. Albo jakaś misja społeczna w której biorą udział. Albo pomaganie innym. Albo cokolwiek innego, co uznają za faktyczny sens swojego życia.

Jednak w takim myśleniu jest pewien haczyk. W dodatku dość ważny.

Skąd możesz wiedzieć CO jest naprawdę celem Twojego życia, jeśli nie znasz sam siebie?

Jak możesz określić ten cel, nie wiedząc kim naprawdę jesteś, co w Tobie drzemie, jakie nieuświadomione problemy z przeszłości blokują Twoje obecne życie, jakie zdarzenia Cię ukształtowały właśnie w ten sposób, jakie myśli Cię powstrzymują przed faktycznym byciem sobą?

Nic nie jest ważniejsze od samopoznania. Absolutnie nic!

To brak samopoznania determinuje życie wielu niezadowolonych ze swojej sytuacji materialnej, społecznej czy miłosnej osób.

Bo jak można być szczęśliwym, nie wiedząc kim tak naprawdę się jest?

Zaręczam Ci, rzadko kto wie, kim jest i co dla niego w życiu byłoby najlepsze.

Zdaję sobie sprawę, że teraz Twój umysł może się zbuntować i pomyślisz: Jak to nie wiem? Oczywiście, że wiem!

To prawda. Ale jeśli nie udało Ci się nigdy wcześniej przepracować całego procesu samowiedzy, to ta wiedza o sobie, którą obecnie posiadasz, wynika z uwarunkowań (domowych,  szkolnych, pracowych), które nieświadomie zostały przez Ciebie przyjęte, a następnie zracjonalizowane. To Twoja druga skóra – która skutecznie przysłania tę pierwszą, prawdziwą.

Trudno mieć odwagę przyznać się przed samym sobą do takiego stanu, prawda?

Decydując się na udział w IPZO, staniesz się ekspertem do spraw własnego życia, co będzie miało bezpośredni wpływ na wzrost Twojej satysfakcji z życia i znaczące podniesienie jego jakości. Dzięki temu będziesz mógł zapewnić sobie i  najbliższym Ci ludziom maksymalnie komfortowe wzajemne relacje oraz podniesienie jakości Waszego wspólnego życia.

Oto 24 przykładowe korzyści, które oferuje Ci udział w IPZO

Przede wszystkim korzystasz dzięki:

1.  oszczędności czasu związana z dojazdami,

2.  anonimowość kontaktu – nikt nie będzie Cię pytać o jakiekolwiek dane osobowe,

3.  możliwości wybrania dowolnej pory i miejsca wirtualnego spotkania. Możesz komunikować się z naszymi konsultantami z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do internetu!

4.  zwiększonej dyskrecji – nikt nie zobaczy, dokąd idziesz, nikt nie musi nic wiedzieć. Masz zapewnione 100% dyskrecji – nikt nie zobaczy, dokąd idziesz, nikt nie musi nic wiedzieć,

5.  częstszemu kontaktowi z konsultantem – ta intensywniejsza forma zajęć, zapewni Ci zdecydowanie szybszy rozwój,

6.  wielokrotnie niższemu kosztowi niż zajęcia stacjonarne – nie musimy mieć drukowanych materiałów, nie potrzebujesz kontaktować się z nami telefonicznie, ani do nas dojeżdżać

7.  po zakończeniu zajęć w nagrodę otrzymasz dwa wartościowe poradniki motywacyjne o wartości 74,80 zł,

8.  decydując się teraz oszczędzisz 623 zł,

9.  IPZO ukierunkuje i przyspieszy Twój rozwój osobisty,

10. poznasz „instrukcję obsługi” emocji, by doskonale sobie z nimi radzić, zamiast być ich ofiarą w taki czy inny sposób,

11. zrozumiesz 5 praw asertywnego zachowania i z łatwością wyznaczysz innym ludziom granice, by ochronić swoje zasoby, zaspokoić potrzeby i budować tylko wymiany na zasadzie wygrany-wygrany,

12. poznasz psychologię komunikacji – dowiesz się, w jaki sposób szczegóły w ubiorze czy zachowaniu wpływają na to, jak się czujemy i jak nas odbierają inni ludzie,

13. odkryjesz sekrety optymistów, dzięki którym Twoje życie wypełni się radością i szczęściem,

14. poznasz skuteczne metody wyznaczania sobie celów, by przejąć kontrolę nad swoim życiem i prowadzić je dokładnie w takim kierunku, jaki Ci najbardziej odpowiada,

15. staniesz się bardzo świadomym użytkownikiem mowy ciała, co także pozwoli Ci odczytać ukryte komunikaty w zachowaniu innych ludzi,

16. nauczysz się akceptować i szanować siebie, co zapewni Ci akceptację i szacunek otoczenia,

17. wzmocnisz pewność siebie i odkryjesz Twoją prawdziwą wartość,

18. nauczysz się patrzeć na ludzi w zupełnie inny sposób, dzięki temu uzyskasz przewagę nad otoczeniem, 

19. poznasz, na co Cię naprawdę stać,

20. zrozumiesz, jakimi technikami i taktykami posługują się Ci, którzy chcą uzyskać nad Tobą przewagę,

21. zrozumiesz, co robisz nie tak, i dlaczego inni świadomie to wykorzystują do swoich celów,

22. nauczysz się strategii i taktyk, które po wprowadzeniu w życie pozwolą Ci skończyć z autosabotażem i otworzyć się na nową jakość życia!

23. ponieważ zajęcia prowadzone są zawsze przez dwóch specjalistów – psychologa społecznego, który zajmuje się sprawami programowymi oraz psychologa klinicznego, który udziela konsultacji masz gwarancję naprawdę dobrej specjalistycznej opieki merytorycznej!

24. Na koniec perełka -> Specjalna Bezwarunkowa Gwarancja Satysfakcji – nie zaś tak jak jest w standardowej ofercie tylko 10 dni! Jeśli w dowolnym czasie od rozpoczęcia zajęć dojdziesz do wniosku, że to co Ci oferujemy, nie odpowiada Ci, możesz zrezygnować. Wystarczy napisać e-mail, w którym konstruktywnie wyjaśnisz powody rezygnacji z udziału w Programie i poprosisz o zwrot pieniędzy. Bez problemu, bez dyskusji, bez ryzyka.

To tylko niektóre z korzyści, które możesz osiągnąć. Pozostałe korzyści będą dostosowane do Twojej osobistej sytuacji, bo będziesz pracować nad wieloma zagadnieniami dotyczącymi Twojego życia z pomocą psychologa.

 Internetowy Intensywny Program Zmiany Osobistej

     to indywidualny trening wyzwalania umiejętności

     społecznych, które pozwolą Ci uzyskać korzystny wpływ

     na swoje życie.

Podczas trwania Programu będziesz ćwiczyć te umiejętności, które zamiast być rozwijane, są przeważnie skutecznie tłumione przez nieżyczliwych – często sfrustrowanych ludzi – którzy za pomocą wielu metod wywierania wpływu, skutecznie niszczą w człowieku poczucie własnej wartości. Mogą to być osoby z bezpośredniego otoczenia (np. z domu, czy z miejsca pracy) czy osoby, których destrukcyjnemu wpływowi, ulega się nawet na odległość.

Co o IPZO mówią inni?

„Wszystko to, co starałem sie wprowadzić w swoje kontakty z ludźmi zaczęło procentować – na razie na gruncie zawodowym, ale postępuje to tak szybko i zgodnie z moimi marzeniami, że pozostaje się tylko cieszyć, bo wizja powoli przeradza się w rzeczywistość. […] Chciałbym podziękować – za troskę. Dziękuję za Wasz coaching” – fragment z listu Roberta N.

„Jeżeli chodzi o pozytywną wartość to jest tu parę rzeczy, które się ze sobą wiążą. Tak jednym słowem to trudno określić. […] Lepiej się czuję więcej optymizmu i mniej nerwowości. Pewne sprawy się pokończyły, pewne udało się rozwiązać, ale spojrzenie z innej perspektywy na wiele problemów daje ich może nie tyle rozwiązanie co pozwala zobaczyć, że to są problemy do rozwiązania, a nie jakąś kosmiczną katastrofą. W nowy rok wchodzę z taka energią i przeświadczeniem, że będzie ok.” – fragment z listu Anny N.

Wszystkie opinie naszych Klientów wykazują, że Internetowy Program Zmiany Osobistej to absolutnie przełomowe szkolenie, ale tylko Ty możesz je w pełni docenić, kierując się własnymi potrzebami i kryteriami.

Dlatego serdecznie zachęcam Cię do rozpoczęcia zajęć, szczególnie że udział w IPZO pozwoli Ci osiągnąć znaczne polepszenie jakości Twojego życia, aby uniknąć tych wszystkich życiowych błędów, które oznaczają dla Ciebie dyskomfort.

Sprawdź czy program jest dla Ciebie>>>

W tym celu wejdź na tę stronę i odpowiedz na 11 ważnych stwierdzeń. To nic Cię nie kosztuje, a może Ci coś ważnego uświadomić.

Na czym polega ten program szkoleniowy?

Począwszy od najbliższego poniedziałku, przez 12 tygodni będziesz  współpracować z psychologami z serwisu Psychorada.pl, by zwiększyć  swą samoświadomość, wyznaczyć i zdefiniować pożądane kierunki zmian oraz skutecznie wprowadzić te zmiany w życie.

Przez 12 tygodni, codziennie od poniedziałku do piątku, będziesz otrzymywać materiały szkoleniowe, zadania do wykonania, a także korzystać z indywidualnych konsultacji psychologicznych, będąc w stałym kontakcie z psychologami prowadzącymi IPZO. To wszystko zgodnie z harmonogramem programu dostępnym na stronie http://www.ipzo-standard.pl. Co więcej, będziesz na bieżąco sprawdzać postępy, jakie czynisz na drodze ku samorealizacji.

Mimo tak dużej intensywności zajęć, koszt uczestnictwa w IPZO to zaledwie drobna część tego, co musiałbyś zapłacić za  podobny trening stacjonarny. Ale to nie wszystko!

Tylko teraz – do 20 stycznia – możesz skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnej możliwości zapisania się na te zajęcia i oszczędzić 623 zł!

Zapisz się teraz!

Aby zapłacić 623 zł mniej,  podczas zamawiania wpisz ten kod rabatowy ->8BDqXT3D

Zapisuję się i płacę jednorazowo 0 623 zł mniej tj. zamiast 1100 zł  tylko 477 zł >>

     Aneta Styńska

dyplomowany psycholog społeczny o specjalizacji Psychologia w Organizacji oraz Stres w Organizacji, posiada certyfikat      w zakresie Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

     

<<<ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I ODBIERZ DARMOWE BONUSY>>>

Reklamy

Skomentuj artykuł! Dziękuję!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: