wejdź na www.przemyslawpufal.pl

Rachunek inwestycyjny

Rachunek inwestycyjny to produkt finansowy wykorzystywany w celu zakupu walorów na giełdzie papierów wartościowych. Składa się jednak  z dwóch części. Rachunku papierów wartościowych i rachunku pieniężnego. Tak więc służy nie tylko do zakupów na giełdzie, ale również do innych, zleconych czynności.

Rachunek inwestycyjny zarządzany jest bezpośrednio przez maklerów, którzy po dokonaniu odpowiednich zakupów, pobierają z rachunku klienta odpowiednią kwotę oraz prowizję należną domowi maklerskiemu. Od każdej przeprowadzonej transakcji zostanie policzona prowizja maklerska, która albo zwiększy koszt zakupu papierów wartościowych, albo też zmniejszy zysk uzyskany z transakcji sprzedaży.

Rachunek inwestycyjny to produkt idealny dla osób, które rozpoczynają inwestowanie na giełdzie, albo które nie mają czasu, aby się tym zająć, ale chcą z tego czerpać zyski. Wszystko zrobią za nas maklerzy, którzy również służą radą i pomocą. Do rachunku inwestycyjnego mamy stały dostęp, zarówno przez Internet jak i przez telefon.

<<<ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I ODBIERZ DARMOWE BONUSY>>>

Reklamy

Skomentuj artykuł! Dziękuję!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: